Evangélizáció Csorváson 2013.03.04-11-ig!

Evangélizáció a Csorvási Evangélikus Gyülekezetben! Helyszín: 5920 Csorvás, István király 19. Evangélikus Gyülekezeti terem! 2013.03.04-11-ig!

A ProChrist az evangélizációnak egy különös és modern formája, amely a legkorszerűbb technika felhasználásával juttatja el a Jézus Krisztusról szóló örömüzenetet Európa számos országába.
Élő műholdas közvetítés segítségével több száz gyülekezet kapcsolódhat be a központi rendezvény nyolc alkalomból álló programjába. A különleges istentiszteletek magját Ulrich Parzany hitébresztő igehirdetése alkotja, az egyes témákban való elmélyülést pedig a profi színjátszás és pantomim,a különböző hagyományos zenei műfajok, valamint a gospel és a dicsőítő énekek is elősegítik.